Koszyk(0): 0.00 PLN

Nasze propozycje na Mikołajki


1). Mikołaj do wynajęcia w Twoim domu


6 grudnia to szczególny dzień w życiu każdego dziecka. To właśnie wtedy odwiedza je przecież Święty Mikołaj – czasem zostawia tylko prezent pod poduszką, a czasem wpada z nieco dłuższą wizytą. Jeśli chcesz, żeby w tym roku Święty Mikołaj odwiedził Twoje dziecko, zadzwoń do... naszej kwiaciarni 32 230 48 58.

Wynajęcie Świętego Mikołaja to usługa, która cieszy się szczególnym zainteresowaniem naszych najmłodszych klientów.

Odwiedziny Mikołaja w Państwa domu odbywać się będą od 3 do 6 grudnia. Prosimy o wcześniejsze zgłaszanie wizyty w naszej kwiaciarni Róża przy ul. Tarnogórskiej 14 w Gliwicach.

Aktorzy, których możesz wynająć w Róży, to nie tylko dobrze przygotowani do swojej roli profesjonaliści, ale także osoby, które lubią dzieci i dobrze się z nimi bawią. Zapewniamy, że aktorzy będą mieli profesjonalne stroje i nienaganne sylwetki. Wizyta Mikołaja i Śnieżynki trwa od 30 do 40 minut, jednak dla każdego dziecka jest to wydarzenie, które zapamięta do końca życia. Jeśli chcesz, aby Mikołaj wręczył Twojemu dziecku prezent, musisz go dyskretnie wcześniej przekazać naszemu Mikołajowi.

Szczegółowy zakres usług:


  • wizyta domowa na terenie Gliwic i okolic (koszt transportu poza Gliwicami +1 zł/km)

  • termin wizyty: 3-6 grudnia

  • czas wizyty: 30-40 minut

  • koszt wizyty Mikołaja u jednego dziecka: 100 zł (każde kolejne dziecko 20 zł)

  • prezenty: należy kontaktować się bezpośrednio z pracownikiem naszej kwiaciarni2). Oferta prezentów i upominków Bożonarodzeniowych


Dla zapracowanych i zagonionych Kwiaciarnia Róża oferuje przygotowanie magicznych prezentów i upominków świątecznych, które będą cudownym dopełnieniem Twojego wyjątkowego wieczoru Bożonarodzeniowego.Przygotowujemy prezenty i upominki świąteczne dla osób indywidualnych oraz firm i przedsiębiorstw. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych!!!
Zapraszamy do wcześniejszego składania zamówień - wykonamy dla Ciebie paczki prezentowe w każdej ilości, na bardzo wysokim poziomie pakowania i aranżacji. Zaufało nam wiele osób prywatnych i firm. Zajmujemy się przygotowywaniem aranżacji Bożonarodzeniowych i pakowaniem prezentów już od ponad 20 lat. Nie można nas już niczym zaskoczyć!!!Kwiaciarnia Róża oferuje obsługę imprez bożonarodzeniowych jak i również wynajem św. Mikołaja do Twojego domuPowrót