Koszyk(0): 0.00 PLN

Kwiatowy wystrój firmy

Czy zdajesz sobie sprawę jak ważną rolę odgrywa kwiatowy wystrój Twojej firmy? Nie dość, że są istotnym elementem wystroju wnętrza, to – jak udowodniono – dzięki działaniu estetycznemu mają silny wpływ na polepszenie relacji pomiędzy współpracownikami. Kwiaty w firmie – doniczkowe, cięte, a nawet sztuczne ułożone w przeróżne kompozycje – niwelują stres związany z pracą pod presją czasu, podnoszą jej standard, wpływają na zmniejszenie dolegliwości zdrowotnych, a tym samym powodują mniejszą absencję, a nawet – w dużym stopniu zwiększają wydajność pracowników!

Co ważne, klienci odbierają zieloną firmę jako przyjazną i profesjonalną – chętniej korzystają z jej usług i rzadziej składają zażalenia, co przekłada się na zwiększenie zysków i dobrą renomę. Zlecając przygotowanie kwiatowej oprawy profesjonalistom, masz pewność, że Twoje kwiaty będą zawsze piękne i zadbane – Kwiaciarnia Róża zapewnia cotygodniową dostawę kwiatów ciętych, a także stałą pielęgnację roślin doniczkowych.

Floryści Kwiaciarni Róża rozumieją jak ważną rolę odgrywają rośliny i dlatego przygotowali dla swoich Klientów usługę kwiatowego wystroju firmy. Nasi specjaliści umówią się z Tobą na spotkanie i wyznaczą kluczowe miejsca, które następnie ozdobione zostaną roślinami. Twoje kwiaty dobrane zostaną w zależności od warunków panujących w otoczeniu, dostosowane do profilu firmy, a także do indywidualnych potrzeb i wymagań. Oprócz profesjonalnego doradztwa i wykonania zapewniamy również pełen wybór kwiatów – zarówno doniczkowych, ciętych, jak i wysokiej jakości kwiatów sztucznych – nie różniących się pod względem wizualnym i estetycznym od kwiatów żywych. Wysyłka kwiatów i cotygodniowa wymiana kwiatowego wystroju firmy odbędą się w wyznaczonym przez Ciebie terminie.

NASZA OFERTA:

wystrój biur, hoteli i restauracji:

 • analiza warunków panujących w pomieszczeniach biurowych i dobór odpowiednich roślin
 • przygotowanie kwiatowych kompozycji z roślin doniczkowych, ciętych i wysokiej jakości kwiatów sztucznych do recepcji, pomieszczeń biurowych, pokoi hotelowych i restauracji
 • dobór i wypożyczenie naczyń do kompozycji z kwiatów ciętych i doniczkowych
 • przygotowanie oprawy świątecznej firmy (ozdoby wielkanocne, bożonarodzeniowe, dekoracje okolicznościowe)stała opieka nad kwiatowym wystrojem firmy:

 • stała pielęgnacja w przypadku kompozycji z kwiatów ciętych
 • cotygodniowa dostawa kwiatów w formie bukietów lub kompozycji w naczyniu do recepcji, hallu lub gabinetu
 • zapewnienie stałej dostawy nawozów i środków chemicznych do pielęgnacji roślin doniczkowych i kwiatów ciętych
oprawa kwiatowa imprez firmowych:

 • dekoracje sal konferencyjnych
 • dekoracje stołów
 • dekoracje mównic
 • dobór kwiatów dopasowanych do wystroju lub logo firmy
 • przygotowanie bukietów dla ważnych gości lub pracowników firmy
 • projekt i wykonanie kwiatowego dywanu z logiem (lub w zależności od potrzeb klienta) przed wejściem do budynku firmy lub jako element dekoracyjny podczas imprez promocyjnychRóża Gliwice to nie tylko kwiaciarnia stacjonarna i kwiaciarnia internetowa – to miejsce w pełni dostosowane do Twoich potrzeb. Zapraszamy do korzystania z naszej szerokiej oferty kwiatowego wystroju firmy i kwiatowej oprawy imprez promocyjnych. Gwarantujemy szybką i profesjonalną obsługę. Wysyłką kwiatów zajmuje się nasza firmowa poczta kurierska. Kwiatowa przesyłka jest doręczana pod wskazany adres na terenie kraju i za granicą. Nasi floryści to profesjonaliści, czego potwierdzeniem jest udział w wielu warsztatach, a także w kursach Gliwickiej Szkoły Florystycznej prowadzonej przez wielokrotną mistrzynię w tej dziedzinie – Małgorzatę Niską. Współpraca z nami to gwarancja satysfakcji! Ceny ustalane są po indywidualnej rozmowie z klientem w zależności od rodzaju zamówienia.

Więcej informacji uzyskasz w siedzibie kwiaciarni Róża przy ul. Andersa 43 w Gliwicach lub pod numerem telefonu 32 230 48 58.


Kwiaty Gliwice - zawsze świeże i najwyższej jakości kwiaty, sprawią że każde wnętrze będzie wyglądało odświętnie