Koszyk(0): 0.00 PLN

Club Róża

Zostań członkiem Clubu Róża!

Kupuj 10% taniej w kwiaciarni Róża lub dokonuj tańszych zakupów w innych gliwickich firmach.

Serdecznie zapraszamy do Clubu Róża – zbierając punkty można otrzymać wiele atrakcyjnych zniżek na oferowane przez kwiaciarnię kwiaty i upominki oraz dokonywania tańszych zakupów w innych gliwickich firmach branży np. gastronomicznej, reklamowej, sportowej, motoryzacyjnej czy też kosmetycznej oraz wielu innych.

Rabaty partnerów zrzeszonych w Clubie Róża - Zobacz więcej»

Do Clubu Róża może wstąpić każdy klient kwiaciarni – wystarczy, że wypełni formularz zgłoszeniowy. Członek Clubu Róża otrzymuje indywidualną kartę uczestnictwa, która zawiera unikatowy numer, dzięki któremu jest on rozpoznawany przez nasz system.

Klient, posiadający kartę Clubu Róża, podczas każdych zakupów zbiera punkty – za każde wydane w naszej kwiaciarni 10 zł otrzymuje 1 punkt. Punkty są zapisywane w naszym programie, dzięki czemu klient może je wykorzystać w dowolnej chwili. 1 punkt to równowartość 1 zł. Kiedy klient zbierze na karcie 20 lub 50 punktów, może wymienić je u nas na talon pieniężny, który umożliwia zakup dowolnych towarów z naszej oferty już bezpłatnie!

Umieszczony poniżej Regulamin określa warunki udziału w programie Club Róża, a także wszystkie jego zasady. Organizatorem programu jest firma WAX Sp. z o.o., Kwiaciarnia Róża z siedzibą przy ul. Tarnogórska 14 w Gliwicach.


      

Regulamin Clubu Róża


§ 1. Używane terminy

1. Członek Clubu Róża – klient, który wypełnił formularz zgłoszeniowy.
2. Karta uczestnictwa – karta, którą wydaje organizator, potwierdzając uczestnictwo klienta w programie.
3. Formularz zgłoszeniowy – formularz, po którego wypełnieniu klient zostaje Członkiem Clubu Róża.
4. Punkty – jednostki rozliczeniowe przyznawane Członkom Clubu Róża za każdorazowe zakupy w Kwiaciarni Róża lub w innym punkcie oznaczonym logiem Clubu Róża.
5. Talony pieniężne – wewnętrzna waluta Kwiaciarni Róża, którą otrzymuje się, wymieniając punkty zgromadzone na Karcie uczestnictwa; Talony pieniężne upoważniają Członka Clubu Róża do darmowych zakupów we wszystkich punktach oznaczonych logiem Clubu Róża.

§ 2. Postanowienia ogólne

1. Członkowie Clubu Róża otrzymują punkty w zamian za dokonywanie zakupów we wszystkich punktach oznaczonych logiem Clubu Róża. Otrzymane punkty należy wymienić na Talony pieniężne (najniższy nominał to 20 zł, natomiast najwyższy nominał to 50 zł).

Przykład:
Jeśli zbierzesz 24 punkty, 20 punktów możesz wymienić na Talon Pieniężny o nominale 20 zł, pozostałe 4 punkty zostają na Twoim koncie, dzięki czemu możesz je dalej zbierać.

2. Organizator zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian w regulaminie programu Clubu Róża – wszelkie tego typu informacje będą umieszczane na stronie www.roza-kwiaty.pl oraz www.kwiatyiprezenty.pl

§ 3. Zasady uczestnictwa w programie

I Przystąpienie do programu

1. Do programu można przystąpić, wypełniając Formularz zgłoszeniowy, który jest dostępny w gliwickiej kwiaciarni Róża. Można także poprosić o przesłanie formularza poczta. Kwiatowy formularz zgłoszeniowy jest dostępny 24h w Kwiaciarni Róża.
2. Potwierdzeniem uczestnictwa w programie jest posiadanie Karty uczestnictwa z indywidualnym numerem Członka Clubu Róża.
3. Punkty zaczynają być naliczane tuż po wypełnieniu i oddaniu Formularza zgłoszeniowego.
4. Członek Clubu Róża akceptuje regulamin własnoręcznie, czytelnie podpisując Formularz zgłoszeniowy, jednocześnie zgadza się na przetwarzanie jego danych osobowych w celach marketingowych przez organizatora i wszystkich Partnerów Clubu Róża.

II Gromadzenie i wymiana punktów

1. Punkty naliczane są na podstawie paragonów lub FV zakupów dokonanych w dowolnym punkcie oznaczonym logiem Clubu Róża.
2. Ilość naliczanych punktów jest zależna od wartości brutto dokonanych zakupów.
3. Punkty, które zbiera Członek Clubu Róża, gromadzone są w komputerowej bazie danych.
4. Za każde wydane 10 zł Członek Clubu Róża otrzymuje 1 punkt o wartości 1zł:
- zakupy o wartości 240 zł = 24 punkty = 24 zł do wykorzystania w Kwiaciarni Róża lub w innym punkcie oznaczonym logiem Clubu Róża. 5. Punktów nie można wymieniać na gotówkę.
6. Punkty można wymieniać wyłącznie na Talony pieniężne o wartości 20 i 50 zł.
7. Zgromadzoną liczbę punków można sprawdzić dzwoniąc pod numer telefonu 32 230 48 58 w godzinach między 8.00 a 16.00.
8. Chcąc doliczyć kolejne punkty na swoją Kartę uczestnictwa, należy podczas dokonywania zakupów pokazać Kartę uczestnictwa, podać numer członkowski lub imię i nazwisko.
9. Minimalna liczba punktów, które można wymienić na Talon pieniężny, to 200 (talon o wartości 20 zł).

III Utrata/wymiana Karty uczestnictwa

1. Jeśli Członek Clubu Róża zgubi lub uszkodzi Kartę uczestnictwa, musi to niezwłocznie zgłosić organizatorowi, podając swoje imię i nazwisko.
2. Nowa Karta uczestnictwa zostanie wystawiona i przesłana do Członka Clubu Róża w terminie 14 dni od daty otrzymania zgłoszenia.

§ 4. Zakończenie programu

1. Po zakończeniu programu Club Róża, wartość zakupów dokonanych w dowolnym punkcie oznaczonym logiem Clubu Róża, nie będzie przeliczana na punkty.
2. Po zakończeniu programu Club Róża, zgromadzone wcześniej przez Członków Clubu Róża punkty, będzie można w dalszym ciągu wymienić na Talony pieniężne.
3. Informacje na temat przedłużenia programu Club Róża, zostaną opublikowane na stronie internetowej www.roza-kwiaty.pl oraz www.kwiatyiprezenty.pl.

PARTNERZY CLUBU RÓŻA -zapraszamy wszystkich do współpracy!

Do współpracy w Programie Club Róża zapraszamy wszystkich właścicieli sklepów ogrodniczych, florystycznych i dekoracyjnych oraz kwiaciarni znajdujących się w innych miejscowościach. Każda firma, biorąca udział w programie, otrzymuje status Partner Clubu Róża.

Partner Clubu Róża w swoim sklepie posiada logo Clubu Róża. Dzięki temu klient wie, że dany punkt jest miejscem, gdzie za zakupiony towar na jego kartę uczestnictwa naliczane są punkty – (ilość punktów zależna jest od wartości zakupionego towaru) lub w zależności od firmy są po prostu przyznawane rabaty.

Uczestnictwo w programie Club Róża jest ciekawym sposobem promocji swojego sklepu. To jedno z działań marketingowych, które jest korzystne zarówno dla właściciela danego punktu, jak i dla samych klientów.

Zapraszamy do współpracy z naszą pocztą różano kwiatową!

Więcej informacji na ten temat można uzyskać pod numerem telefonu
32 230 48 58 lub adresami mailowym: info@roza-kwiaty.pl


Club Róża pozwoli Ci zamawiać kwiaty i prezenty jeszcze taniej. Wstąp do clubu i zapytaj o promocje i rabaty. Z kartą Clubu Róża tańsze zakupy również w innych punktach na terenie Gliwic.