Koszyk(0): 0.00 PLN

Club Róża

UWAGA!

Z dniem 1 września 2017 roku kończy się kolejna edycja Programu Clubu Róża.

Uczestnicy mogą wykorzystać zgromadzone Punkty na kwiaty Cięte i doniczkowe do 31 sierpnia 2017 roku.

Z dniem 1 września 2017 roku rozpocznie się nowa uproszczona wersja Programu Clubu Róża!

Zapraszamy z kartą Clubu Róża, a otrzymasz 5% zniżkę na zakupy kwiatów ciętych i doniczkowych.

Zostań członkiem Clubu Róża!

Kupuj 5% taniej w kwiaciarni Róża lub dokonuj tańszych zakupów w innych gliwickich firmach.

Serdecznie zapraszamy do Clubu Róża – zyskujecie 5% zniżki na oferowane przez kwiaciarnię kwiaty i upominki oraz dokonywania tańszych zakupów w innych gliwickich firmach branży np. gastronomicznej, reklamowej, sportowej, motoryzacyjnej czy też kosmetycznej oraz wielu innych.

Rabaty partnerów zrzeszonych w Clubie Róża - Zobacz więcej»

Do Clubu Róża może wstąpić każdy klient kwiaciarni – wystarczy, że wypełni formularz zgłoszeniowy. Członek Clubu Róża otrzymuje indywidualną kartę uczestnictwa, która zawiera unikatowy numer, dzięki któremu jest on rozpoznawany przez nasz system.

Klient, posiadający kartę Clubu Róża, podczas każdych zakupów za okazaniem karty otrzymuje każdorazowo zniżkę 5% na zakupy.

Umieszczony poniżej Regulamin określa warunki udziału w programie Club Róża, a także wszystkie jego zasady. Organizatorem programu jest firma KKM System Good Luck Kamil Szczepański, Kwiaciarnia Róża z siedzibą przy ul. Tarnogórska 14 w Gliwicach.


    
PARTNERZY CLUBU RÓŻA -zapraszamy wszystkich do współpracy!

Do współpracy w Programie Club Róża zapraszamy wszystkich właścicieli sklepów ogrodniczych, florystycznych i dekoracyjnych oraz kwiaciarni znajdujących się w innych miejscowościach. Każda firma, biorąca udział w programie, otrzymuje status Partner Clubu Róża.

Partner Clubu Róża w swoim sklepie posiada logo Clubu Róża. Dzięki temu klient wie, że dany punkt jest miejscem, gdzie za zakupiony towar na jego kartę uczestnictwa naliczane są punkty – (ilość punktów zależna jest od wartości zakupionego towaru) lub w zależności od firmy są po prostu przyznawane rabaty.

Uczestnictwo w programie Club Róża jest ciekawym sposobem promocji swojego sklepu. To jedno z działań marketingowych, które jest korzystne zarówno dla właściciela danego punktu, jak i dla samych klientów.

Zapraszamy do współpracy z naszą pocztą różano kwiatową!

Więcej informacji na ten temat można uzyskać pod numerem telefonu
32 230 48 58 lub adresami mailowym: info@roza-kwiaty.pl


Club Róża pozwoli Ci zamawiać kwiaty i prezenty jeszcze taniej. Wstąp do clubu i zapytaj o promocje i rabaty. Z kartą Clubu Róża tańsze zakupy również w innych punktach na terenie Gliwic.