Koszyk(0): 0.00 PLN

Róża dobra na wszystko ...
"Róża" dobra na wszystko. Do takiego wniosku doszedłem kilka dni temu, gdy po raz kolejny skorzystałem z oferty znanej gliwickiej kwiaciarni. We wtorek polskie cmentarze rozbłysneły milionem ogni, upamiętniając tych, którzy odeszli od nas na zawsze. Na mogiłach naszych bliskich, rodziny, znajomych, przyjaciół pojawiły się znicze i kwiaty...

Świeto Zmarłych to dzień szczególny i dlatego chciałem przybrać groby moich bliskich czymś nietuzinkowym. Jak zwykle, odwiedziłem czynną cała dobę gliwicką kwiaciarnię "Róża" przy ul. Andersa 43. Cóż, swoje musiałem odstać, bo takich jak ja, którzy ufają "Róży", jest z roku na rok coraz więcej. Ale co się dziwić. Wypełniona po brzegi różnokolorowymi lampionami, donicami z przepięknymi chryzantemami kusiła w październiku bogactwem oferty. Szybki rzut oka, sympatyczna porada jednej z florystek i wyszedłem jak zawsze superzadowolony. Mimo nawału zamówień w kwiaciarni żadnych przestojów nie było, a wszyscy klienci, których widziałem zdawali się wychodzić bardzo zadowoleni. w "Róży" pojawię się ponownie w grudniu. Wszak wkrótce Święta Bożego Narodzenia. Choinka, świąteczny wystrój domu ... Telefonowałem wczoraj do kwiaciarni (230 4858, albo infolinia 0 801 166 106) i wiem już wszystko. Będą w sprzedaży choinki sztuczne, prawdziwe, w doniczkach, cięte, wszystko rzecz jasna w dobrych cenach. Gdyby ktoś mocno zapracowany chciał, to floryści z "Róży" bez kłopotu mogą przygotować świąteczny wystrój całego mieszkania czy też firmy!

Zresztą, co ja piszę, w "Róży" będę jeszcze w listopadzie! Wszak mój przyjaciel Andrzej ma imieniny, a w tej kwiaciarni zwykłem zaopatrywać się przez cały rok w kwiaty (uwielbiam dawać kupowane tam zabawne bukiety i kompozycje z dodatkami, np. z kredek, prezerwatyw, papierosów, kości). Dlatego tam też zrobię zakupy dla Andrzeja. Może do bukietu dokupię jakiś "prąd", bo przecież w kwiaciarni jest też bogaty wybór alkoholi i rozmaitych słodkości. Niewtajemniczonych warto poinformować, że w "Róży" najzwyczajnie cenią czas swoich klientów. Najbardziej "zalatanym" dowożą towar gratis pod wskazany adres. Można też kwiaty zamówić przez internet. I to zawsze z dużym rabatem. Warto sie o tym przekonać samemu, wchodząc na stronę www.roza-kwiaty.pl. Tym, którzy potrzebują kwiatów lub kompozycji od ręki, przygotowano przy ul. Andersa 43 specjalny przytulny pokój, gdzie przy "małej czarnej" i takim samym "słodkim co nieco" mozna obejrzeć w katalogach lub na ekranie telewizora bukietów, kompozycji, wystrojów.

Oprócz gotowych bukietów kwiaciarnia "Róża" oferuje także kwiaty cięte, doniczkowe, nawozy i środki ochrony roślin, donice.